آجر نسوز ،علت استفاده آجر نسوز در نمای ساختمان،انواع آجر نسوز،قیمت آجر نسوز نما

آجر نسوز

آجر نسوز نوعی از آجر میباشد که از معدن سنگ و خاک نسوز در کارخانجات تولید آجر در کوره های مخصوص تولید آجر نسوز و در حرارت ۱۰۰۰درجه تا ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد پخته میشود .که آجرنسوز هم برای ساخت شومینه و کباب پز و کوره ها و هم برای نمای ساختمان تولید میشود.

علت استفاده آجر نسوز در نمای ساختمان

آجر نسوز نما به خاطر ساختار آن که از سنگ و خاک نسوز میباشد دارای رنگهای متنوع و استحکام بالا و تنوع ابعاد طرفداران بسیاری در استفاده ان در نمای ساختمان پیدا کرده است .

آجرنسوز نما دارای خاصیت عایق بودن آن و رنگ طبیعی ای نوع آجرنما جای بسیاری از آجر نماهای قدیمی تر را گرفته است ،و این رنگ طبیعی آجر نسوز نما ماندگاری بسیار طولانی در برابر اشعه نور خورشید و سرما و یخ زدگی را دارد که این عامل سبب استفاده بالای آن در نماکاری ساختمان شده است .

انواع آجر نسوز نما؛

آجرنسوزنما دارای تنوع بسیاری دارد و این تنوع در زمینه خاک معادن مختلف که با ترکیب این خاکها میتوانند به انواع مختلف تولید کنند که از روی رنگ و طرح آجر نسوز نما نام گذاری شده است ،

آجر نسوز نما شاموتی

آجرنسوزنما انگلیسی و آمریکایی

آجرنما نسوز سفید صدفی وآجر نسوز نما مشکی و قهوه ای

که هر کدام از این طرح ها دارای ابعاد مختلف تولید شده که در نمای ساختمان ودر کف سازی از آنها استفاده میشود .البته از همین طرح های آجرنسوزنما ،آجر نما نسوز آنتیک و اجر نسوز رستیک و صخره ای تولید میشود که در نماهای داخلی و بیرون ساختمان استفاده میشود.

قیمت آجر نسوز نما ؛

قیمت آجر نسوز نما شاموتی پلاک ۷×۳۱×۲/۵هر قالب ۱۶۰۰تومان

قیمت آجر نسوز نما طرح انگلیسی پلاک ۲/۵×۳۱×۷هر قالب ۱۴۰۰تومان ،که در پایین تصویر یک رنگ رندوم آن نشان داده شده است

قیمت آجر نما نسوز سفید صدفی هر قالب ۱۸۰۰تومان ،نمونه در تصویر زیر

این چند نمونه از آجر نما نسوز بوده که آجر پلاک ۷ سانتی بوده و بیشترین مصرف را در نمای ساختمانی را دارد ،میتوانید برای دریافت لیست کامل قیمت آجر نسوز نما با شماره تماسهای زیر هماهنگ بفرمایید ؛

09112783250/09130050105 رادکانی