آجرنما_نمای دکوراتیو، درایجادتفکرجدید معماران و طراحان

آجرنمادر ایجاد تفکرجدید در معماران و طراحان و تمام موارد مربوط به آجرنما و ایجاد طرح جدید در فکر معماران و طراحان.امروزه معماران برای زنده نگه داشتن آجرها، طراحی‌های متفاوتی از این محصول اجرا می‌کنند. الگوهای آجر نما می‌تواند به صورت منظم و یا نامنظم چیده شود و این محصول را از حالت سنتی خارج کرده و فرمی نوین و مدرن به آن ببخشد. در واقع آجرنما دست معماران را باز نگه می‌دارد تا هزاران طرح و ایده نو را ایجاد کنند.

آجرنمادر طراحی داخلی ساختمان

یکی از بهترین گزینها برای طراحی داخلی برای طراحان آجرنما میباشد ،با توجه به عکس که مشاهده می‌کنید، آجر نما علاوه بر معماری بیرونی ساختمان به داخل خانه‌ها نیز نفوذ کرده است. نه تنها این متریال فقط برای نماهای خارجی کاربرد ندارد بلکه می‌توان آن را در فضای خانه یا جاهای مرطوب مانند حمام و آشپزخانه به کار برد.

این آجرهای دکوراتیو می توانند فضایی کاملا  گرم و دلنشین را برای طرفداران خود فراهم کنند. ترکیب زیبا و رنگی وسایل با رنگ بی‌نظیر اینآجر نما فضای دکوراتیو دلنشینی را برای این محیط فراهم کرده است. به گونه‌ای که این آجرهای دکوراتیو فضایی کاملا گرم و صمیمی را به این خانه بخشیده است.

از اینرو باید بگویم اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که در پی خانه‌های با مصالح گران قیمت و تکنولوژی‌های خاص هستید. می‌توانیم بگوییم که این تصور را تغییر دهید چرا که شما هم می‌توانید که با بودجه‌ای اندک معماری ایده‌آل و کاربردی خود را با آجرنما در فضای زندگی خود اجرا کنید.