پودر بند کشی رنگی#.مواد مخصوص بند کشی آجر نما#

پودر بند کشی ،ملات آماده رنگی بندکشی آجر نما ،و تمام موارد مربوط به بند کشی آجر نما وآجر نسوز نما .

در نماکاری ساختمان بعد از رعایت تمام موارد مربوط به نماکاری اجرنما مهمترین موردی که به استحکام و زیبایی نمای ساختمان می افزاید ،بندکشی با مواد مخصوص و پودر بند کشی رنگی آماده بندکشی بصورت اصولی و حرفه ای میباشد.

پودر بند کشی رنگی یا ملات آماده بندکشی باید دارای چسبندگی بالا ودوام رنگ بالا در برابر بارندگی و آفتاب که موجب از بین رفتن رنگ بند های آجرنما بعد از مدت زمان نشود ،وطوری در سطح بین آجر قرار گیرد که ،بعداز خشک شدن ترک نخورد یا ریزش نداشته باشد .که این موارد هم بستگی به جنس پودر بندکشی دارد هم به اجرا بندکشی در نما.

سطوحی که قرار است با پودر بند کشی رنگی ،بندکشی شود باید قبل از بندکشی با آب کاملا شسته شود و سطح ان خیس باشد و بعد ملات بند کشی باید به شکل خمیری در آورده شود وبعد از جا افتادن این مواد باید با ابزار مربوط بندکشی کاملا بین فاصله های سطح نما کاملا فشرده و سطح خالی مابین آجرنما کاملا پر شود که بعد از خشک شدن دچار مشکل نشود .در ضمن بعد از اتمام بند کشی آجر نما باید کاملا سطح آجرنما نسوز تمیز شده و آب پاشی شود تا بند بین آجرنما به آرامی خشک شود.


مواد لازم بندکشی را میتوانید در مجموعه قصر آجر با بهترین کیفیت ونازلترین قیمت ملات آماده رنگی بندکشی را تهیه فرمایید .مجموعه قصر آجر همانطور که در این مدت طولانی اثبات کرده که بهترین نوع محصولات را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

پودر بندکشی رنگی این مجموعه هم از بالاترین کیفیت و استاندارد ها را دارا میباشد که برای زیبایی در نمای ساختمان هم جلوه چندانی میدهد .این مجموعه برای حفظ زیبای آجرنمای خود حتما از پودر بندکشی با کیفیت و زیبا استفاده میکند.