آجرنسوز_آجرنسوز نما؛اجر نسوز نما،آجر نما نسوز,آجر نما,آجر نما با کیفیت،اجر نسوز نما ارزان،احساس امنیت ونمای بادوام با آجرنمانسوز

آجرنسوزاحساس امنیت و نمای بادوام با آجرنمای نسوز و موارد مربوط به آجرنسوز احساس امنیت با آجرنسوز و بادوام بودم نما با آجرنمای نسوز.

آجرنسوز،اجرنمانسوز بهترین انتخاب برای نمای ساختمان شما ،آجر نسوز با کیفیت ،واستفاده در نماکاری ساختمان امنیت کامل را به سازندگان ساختمان، معماران ،مهندسین میبخشد .وزن سبک آجرنسوز و میزان جذب ملات آجرنسوز اجرای ان در نماکاری از ریزش و سنگین کردین دیوارها جلوگیری میکند .

 آجرنسوز علاوه بر زیبایی و گرمایی که طیف رنگ‌های متنوع آن در هر سازه‌ای ایجاد می‌کند، می‌تواند حس امنیت را را نیز القا کند. چرا که این محصول به دلیل اینکه سبک بوده و از وزن کمی برخوردار است و قدرت جذب بالایی در نگه داشتن مصالح دارد، خطر سقوط را به صفر می‌رساند.

از اینرو سازه ساخته شده با آجر نسوز بسیار مقاوم خواهد بود .مقاومت بالای سازه با آجر نسوز سبب ان میشود که به راحتی در برابر هر لرزه‌ای از بین نمی‌رود. همچنین این متریال در مقابل اشعه ماوراء بنفش از مقاومت بالایی برخوردار است و در برابر تغییرات جوی دوام بالایی دارد. به علاوه به دلیل پخت بالای آن در کوره عایق مناسب حرارتی محسوب می‌شود.

آجرنسوز چون هیچگونه ناخالصی در خود ندارد شوره نمی‌زند، ترک خوردگی و پوسیدگی در ظاهر و باطن سازه نیز ایجاد نمی‌کند. به همین دلیل این آجر می‌تواند عمر مفید سازه را افزایش دهد و از همه مهمتر امنیت ساکنین را از هر لحاظ تامین ‌کند.

قصرآجر میتواند یک مرکز فروش برای بهترین آجرنسوز و بادوام و کیفیت بالا برای معماران،طراحان،مهندسین ساختمان باشد.